III RP w 9 minut!

„9 minut filmu przedstawia więcej prawdy niż kilka lat oglądaniu tvn’u”-komentarz internauty

„Film nie ma na celu nikogo obrażać ani nawoływać do nienawiści, jest tylko prywatnym punktem widzenia”
Produkcja (sierpień 2015) powstała całkowicie bezinteresownie a w szczególności bez dopłat Unii Europejskiej.
Wszystkich spraw,ludzi i wydarzeń nie dałoby się ująć w krótkim filmie.

PRAWA Strona Medalu

W filmie zabrakło Lecha Kaczyńskiego, największym grzechem Kaczyńskiego jest zatrzymanie ekshumacji w Jedwabnem (był wtedy ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalny w rządzie Jerzego Buzka w latach 2000–2001), co w efekcie doprowadziło do tego, że zbrodnia ta nadal nie jest wyjaśniona. Stanowi natomiast pożywkę dla ciągłego obwiniania Polaków o udział                      w Holokauście oraz przenoszenia antypolonizmu części elit do pop-kultury, czego przykładem jest głośny ostatnio film „Pokłosie”i „Ida”.

13 grudnia 2007 Lech Kaczyński podpisał Traktat z Lizbony zmieniający Traktat o Unii Europejskiej i Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską, umożliwiając tym samym dalszą likwidację niepodległości i suwerenności Polski na drodze integracji z UE. Prawo i Sprawiedliwość uważa podpisanie przez Kaczyńskiego Traktatu Lizbońskiego za swój największy sukces w polityce międzynarodowej.

Oczywiście nie należy wszystkiego brać dosłownie to jest tylko skrót i tak film ma 9 minut. A winę za sytuacje w Polsce ponoszą różne środowiska i agendy różnych państw, a przede wszystkim sprzedajni nasi politycy.

 

Jedna odpowiedź

  1. Pablo

    My Polacy chcemy trybunału dla wszystkich prezydentów i premierów odpowiedzialnych za ruine w Polsce! Zdrajcy! Kto chce wprowadzić choćby GMO i przymus szczepień jest zdrajcą i niczym nie różni się od Hitlera! Ta zorganizowana grupa przestępczą jakim są prezydenci i premierzy musi odpowiedzieć przed trybunałem i ponieść surową karę za swoje ruchy na szkodę Polaków. Pozdrawiam wolnych rodaków!

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany