Posted on

Szydło chce sankcji gospodarczych dla Rosji za wspieranie Baszara el-Asada oraz twierdzi że nie ma zagrożeń by nie podpisywać CETA (WIDEO)

Szydło chce sankcji gospodarczych dla Rosji za wspieranie Baszara el-Asada oraz twierdzi że nie ma zagrożeń by nie podpisywać CETA (WIDEO)

Jeżeli sytuacja w Syrii się nie poprawi, to Polska będzie wnioskować o ponowną dyskusję Unii Europejskiej na temat sankcji wobec wspierającej ‚reżim’ syryjski Rosji – zapowiedziała premier Beata Szydło. Konferencja miała miejsce 21.10.16 w Brukseli .

„Jeżeli te decyzje, podjęte wczoraj, okażą się niewystarczające i nadal w Syrii będzie dochodziło do takich aktów, jak w ostatnim czasie, to Polska będzie wnioskować o postawienie jeszcze raz sprawy sankcji” – oznajmiła premier Polski Beata Szydło na konferencji prasowej po szczycie.

Na konferencji prasowej premier Polski odpowiadając na pytanie dotyczące umowy CETA  stwierdziła: „…uznaliśmy że nie ma w tej chwili zagrożeń które powodowałyby żeby nie wyrazić zgody na podpisanie tej umowy.”

Poniżej nagranie wideo pytanie rozpoczyna się od 3:50

Komentarze

One thought on “Szydło chce sankcji gospodarczych dla Rosji za wspieranie Baszara el-Asada oraz twierdzi że nie ma zagrożeń by nie podpisywać CETA (WIDEO)

  1. Nie ,to jest jakas porazka jesli to prawda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *