Jak donosi portal naszestrony.co.uk, w zeszłą sobotę wieczorem banda czarnoskórych mężczyzn napadła na polskie małżeństwo mieszkające w Barking we wschodnim Londynie. Polaków pobito i oblano kwasem!

– Razem z mężem szłam doładować kartę na gaz. Gdy wychodziliśmy ze sklepu zaatakowało nas kilku czarnych. Mąż został uderzony kastetem w głowę. Ma rozciętą brew. Do tego oboje zostaliśmy oblani kwasem. Ja nie mam tak mocno, ale mąż nie widzi na jedno oko. Całą prawą stronę musi mieć przeszczepioną, cała twarz jest poparzona – oznajmiła wczoraj wieczorem na portalu społecznościowym siostra poszkodowanej.

Napadnięty mężczyzna przebywa w szpitalu. Na dzień dzisiejszy planowana jest operacja przeszczepu skóry, obrażenia są na tyle rozległe, że mówi się o konieczności przeszczepu skóry na znacznej części twarzy.

Do napaści na polskie małżeństwo doszło w centrum dzielnicy Barking, nieopodal stacji kolejowej. Oboje poszkodowani Polacy mają około 30 lat. To kolejna napaść na naszych obywateli w Wielkiej Brytanii w ostatnich miesiącach.

 

 

Źródło: naszestrony.co.uk

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany