Jak podaje Partia Wolność 83% zarobionych przez nas pieniędzy oddajemy Państwu w formie podatków. W piątek 28 kwietnia w 17 miastach Polski odbyła się akcja „Wysyłamy PIT-y w kosmos”. W trakcie akcji przeprowadzona została kampania informująca obywateli o szkodliwości podatku dochodowego oraz odbył się happening wysyłania podczepionych do balonów z helem formularzy PIT w kosmos.

Przez likwidację podatku dochodowego PIT w kieszeni każdego z nas zostanie kilkaset złotych więcej. Zamiast podatku PIT powinniśmy wprowadzić podatek przychodowy dla przedsiębiorstw, który zmusi sieci handlowe do płacenia podatków w Polsce.

Wpływy z podatku dochodowego to około 40 mld zł, natomiast koszt zatrudnienia urzędników w Polsce to 60mld zł. Partia Wolność oraz Kukiz’15 podejmują walkę z wielkimi zachodnimi korporacjami oraz armią urzędniczą. W Polsce jest 1mln urzędników, którzy jedynie wymyślają kolejne procedury i opłaty aby napsuć nam krwi. Zlikwidujmy podatek PIT, dajmy powód do powrotu naszym rodakom z emigracji.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany