W poniedziałek 8 maja odbył się wykład dr Paula Camerona w Lublinie pt. „Mity homopropagandy”. Kolejne spotkania odbędą się od 9 do 12 maja w Białymstoku, Olsztynie, Gdańsku i Bydgoszczy.

Paul Cameron to doktor psychologii Uniwersytetu Kolorado, wykładowca uniwersytetów w Louisville i Nebrasce oraz Seminarium Teologicznego Fullera, założyciel i przewodniczący Instytutu Badań nad Rodziną (Family Research Institute) w Kolorado, USA.

W trakcie wykładu w Lublinie dr Camron zwrócił się bezpośrednio do słuchaczy „Jesteście mężnym i silnym narodem, potraficie jako naród wyrazić zdecydowany sprzeciw w ważnych sprawach. To Wasi rodzice obalili komunizm. W Was jest ostatnia nadzieja. Proszę Was, postawcie opór homopropagandzie i uratujcie świat. Możecie tego dokonać wpływając na niekorzystną legislację w swoim kraju, stawiając czynny opór i wystosowując pisma do rządu ws. chociażby wprowadzanej do szkół homopropagandy. Swoje zdanie możecie także wyrazić głosując na partie konserwatywne i te związane z kościołem katolickim. Obecnie jako cywilizacja zachodnia wymieramy, współczynnik dzietności jest na drastycznie niskim poziomie.”

Prelegent na podstawie statystyk przedstawił sytuację w USA. Homopropaganda powoduje zwiększenie liczby osób deklarujących się jako homoseksualiści. Znacznie więcej osób homoseksualnych, niż heteroseksualnych miało za sobą próbę samobójczą, ma problemy z alkoholem, czy brało narkotyki. Propaganda homoseksualna ma także druzgocący wpływ na dzieci. Drastyczny spada dzietność w krajach, które promują homoseksualizm. Obecnie 8% młodzieży w USA deklaruje swoją orientację jako homoseksualną.

Dr Cameron wykazał także, że w stanach, w których wygrywają partie konserwatywne i które są bardziej religijne współczynnik dzietności jest znacznie lepszy niż w stanach, w których wygrywają partie liberalne.

Dr Paul Cameron jest pionierem badań nad szkodliwością dymu papierosowego, to konsultant Departamentu Zdrowia administracji Prezydenta Ronalda Reagana w czasach pierwszej fali epidemii AIDS, później wielokrotny konsultant rządów USA i Kanady w sprawach zdrowia publicznego, wieloletni ekspert sądowy w sprawach dotyczących opieki nad nieletnimi, należący do 1% procenta naukowców dopuszczonych do recenzowania badań publikowanych w najbardziej prestiżowych periodykach naukowych (m.in. British Medical Journal, Canadian Journal of Psychiatry).

Na dorobek naukowy dr. Camerona składa się ponad 90 artykułów naukowych oraz 5 książek poświęconych problematyce homoseksualizmu. Jego artykuły poruszające negatywne skutki aktywności homoseksualnej były publikowane w prestiżowych periodykach medycznych – British Medical Journal, Psychological Reports, Journal of Canadian Medical Association. Według danych największej na świecie biblioteki medycznej – amerykańskiej National Library of Medicine, dr Paul Cameron należy światowej czołówki badaczy nad zjawiskiem homoseksualizmu.

Ze względu na swoje badania, dr Paul Cameron wielokrotnie padał ofiarą oszczerstw i pomówień ze strony aktywistów homoseksualizmu, zarzucających mu fałszowanie badań. Działania takie w Polsce prowadziło m.in. Stowarzyszenie „Pracownia Różnorodności” w celu uniemożliwienia mu prowadzenia wykładów na polskich uczelniach. 1 lipca 2015 roku Sąd Okręgowy w Toruniu nakazał stowarzyszeniu przeproszenie dr. Paula Camerona za nazwanie go „naukowym hochsztaplerem” i negowanie jego dorobku naukowego.

Dr Paul Cameron mieszka w stanie Kolorado w USA z małżonką. Ma troje dzieci i jedenaścioro wnucząt.

Najbliższe spotkania:

BIAŁYSTOK – 9 maja – 18:00 – Centrum Astoria (Sienkiewicza 4);
więcej:

OLSZTYN – 10 maja – 18:00 – Izba Rzemiosła (Prosta 38);
więcej:

GDAŃSK – 11 maja – 18:00 – sala NOT (Rajska 6);
więcej:

BYDGOSZCZ – 12 maja – 17:00 – Plac Piastowski 5;

więcej:

 

źródło: ruchnarodowy.net
fot. dzienniknarodowy.pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany